O nás

Společnost ATREI Systems s.r.o. je nově založenou společností, která je postavena na mnohaletých zkušenostech našich pracovníků v oblasti prodeje a servisu kopírovacích strojů, multifunkcí, tiskáren, telekomunikační techniky, prezentační a ozvučovací techniky a v neposlední řadě také výpočetní techniky, drobné kancelářské techniky a spotřebních materiálů pro tato zařízení.

Podrobnější informace o nabízeném zboží a rozsahu našich služeb najdete v našem internetovém obchodě www.copymania.cz .

Na rozdíl od jiných internetových obchodů, nejsme jen prodejci „krabic“, ale ke každému zboží nabízíme i přidanou hodnotu v podobě instalace zařízení, záručního i pozáručního servisu, odborné podpory a zásobování spotřebními materiály.
Naše společnost zajišťuje služby zejména v regionu Prahy a středních Čech, ve spolupráci s dalšími partnery pak na celém území ČR.
Našim cílem je nabídnout zákazníkům řešení šité na míru, individuální přístup a komplexní služby v oblasti kancelářské techniky.
Dodáváme zejména :

  • tiskárny, multifunkční a kopírovací stroje značek SHARP, Konica-Minolta, Canon, OKI a HP
  • telekomunikační techniku značek Panasonic a Canon
  • prezentační a školicí techniku od výrobců Promethean, ActivBoard, SmartBoard, VMS, projektory Hitachi, Sanyo, Panasonic, Benq,
  • výpočetní techniku HP, Fujitsu, Triline včetně SW Microsoft, AVG, Eset apod.

Naše společnost pracuje podle standardů certifikace řízení kvality ISO 9001:2008 a dodržuje systém environmentálního managementu normy ISO 14001:2004.

Napište nám

Chcete se na něco zeptat?